NYGARD Studio

"Siła intencji (warsztat z Szymonem Nygardem)"

NYGARD Studio

NYGARD Studio

Dołącz do naszej artystycznej drużyny, gdzie sztuka aktorska i rozwój osobisty to nasza pasja! 💫 Założyciele Joanna i Szymon Nygard, doświadczeni aktorzy i instruktorzy sztuki aktorskiej, zapraszają Cię do wspólnej przygody.

🎬 Szymon Nygard, Absolwent Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu. Aktor, czasem reżyser i producent, od początku swojej zawodowej drogi – instruktor zajęć aktorskich. Zawsze zależy mu na zaangażowanej, przyjaznej relacji z podopiecznymi. W swojej metodologii stara się tworzyć z grup silne i świadome aktorskiej sztuki zespoły. Karierę przed kamerą rozpoczął 10 lat temu rolą Skina Konrada w kultowym serialu „Ranczo”. Ostatnio na ekranach można było oglądać wykreowany przez Szymona czarny charakter, docenianą przez widzów kreacje Ulryka von Junginegna – przywódcy Zakonu Krzyżackiego w ”Koronie Królów. Jagiellonowie”. W kwietniu 2024 do kin weszły ”Czerwone Maki” z Jego udziałem. Zrealizował także mniejsze i większe role m.in. w : Ultraviolecie, Studniówce, O mnie się nie martw, Grunwald 1410, M jak Miłość, Ojcu Mateuszu. W latach 2015-2019 aktor zespołu Teatru Arlekin im. H. Ryla w Łodzi – gdzie grał m.in. rolę Mistrza/Behemota w Mistrzu i Małgorzacie. Współpracuje lub współpracował z następującymi teatrami: im. Stefana Jaracza w Łodzi, Muzycznym w Łodzi, Teatrem PICCOLO w Łodzi oraz XL w Warszawie. Beneficjent stypendium przyznawanego przez Ministra Kultury. (współ)Twórca rozmaitych autorskich projektów (słuchowiska, spektakle, kursy, teledyski, działania performatywne). Możemy usłyszeć go m.in. w realizacjach polskich audiobooków. Fan głębokich muzycznych brzmień, które od czasu do czasu serwuje w postaci eklektycznych, dających wyraz wewnętrznym fascynacjom i rozważaniom - dj-skich setów jako SzymoNygard. 🗣️

Na wybrańców podczas konferencji Łódź You Dare (15 osób) czekają dwa bloki warsztatu:

🎙️ SIŁA INTENCJI: Warsztat rozwijający sztukę przekonującego mówienia! 🎭

Dołącz do naszego intensywnego warsztatu, który pozwoli Ci odkryć potencjał Twojego głosu i przemówień! 💬 Opierając się na praktycznych ćwiczeniach, skupimy się na wzmacnianiu intencji w słowie mówionym oraz świadomym wypełnianiu pauzy – kluczowych elementach w sztuce oratorskiej. 📜 Uczestnicy proszeni są o przygotowanie na pamięć, a także w wersji tekstowej swoich przemów. Fragmenty tych przemów będą wykorzystywane podczas praktykowania podczas warsztatu.

👕 Prosimy o założenie wygodnego, luźnego ubrania i lekkiego obuwia, najlepiej sportowego.