Kamil Chmiel

"Efektywne spotkanie zespołu"

Kamil Chmiel

Kamil Chmiel

Obecny dyrektor naszego dystryktu, człowiek z zacięciem do tańca i poznawaniem świata. Zawodowo związany z IT jako programista i kierownik projektów.

Lider

W Toastmasters pełni funkcję dyrektora dystryktu obejmującego m.in. wszystkie kluby w Polsce. Wcześniej był prezesem dwóch klubów, organizatorem wydarzeń (m.in. konferencja dystryktu 2019), dyrektorem rejonu, dyrektorem okręgu C, dyrektorem ds. wzrostu klubów, dyrektorem ds. jakości programu. Zawodowo przez cztery lata prowadził zespoły liczące zwykle do 10 osób, zarządzając od jednym do czterech projektów równolegle.

Wyróżnienia Toastasters

Distinguished Toastmaster, Presentation Mastery Proficient, Advanced Communicator Gold, Advanced Leader Silver

Warsztaty

Przeprowadził ponad pięćdziesiąt warsztatów dotyczących przemawiania, kompetencji miękkich i przywództwa: zarówno w ramach pracy w dwóch firmach, jak i w Toastmasters. W ramach organizacji występował m. in. na konferencjach ogólnopolskich, konferencjach okręgów, szkoleniach zarządu dystryktu oraz szkoleniach klubów. W kadencji 2022/2023 odpowiadał za organizację całości szkoleń dla zarządu dystryktu.

Zainteresowania

W wolnych chwilach poszerza wiedzę o świecie (szczególnie o historii i sytuacji międzynarodowej), gra w planszówki i bawi się na parkiecie tańcząc bachatę.